Kurumsal

Base Metal

Base Metal

Basemetal, Viohalco Şirketlerinin Türkiye’deki satış-pazarlama, hammadde satınalma ve yeni işbirliklerini geliştirme misyonu ile 2010 sonunda kurulmuştur. 
Viohalco’nun rekabette üstün olduğu alüminyum, bakır ve çelik yarı mamul ürünlerinin; otomotiv, inşaat, ambalaj, elektrik&elektronik, ısıtma ve soğutma sektörlerindeki OEM ve distribütör müşterilerine, lokal bir firma yakınlığı ile en etkin servisi sunarken, teknik ve ticari işbirliklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. 
Basemetal, çok kısa süre önce faaliyete geçen bir firma olmasına rağmen alüminyum ürünlerinde Elval, Symetal, Etem, Elval Colour ve Afsel firmaları, bakır, pirinç ve kablo ürünlerinde Halcor , Sofiamed ve Hellenic Cable , çelik ürünlerinde Sidenor,Corinth Pipeworks üstün kalite ve yüksek katma değerli ürün yelpazesini, deneyimli kadrosu ile Türk sanayisi hizmetine sunmuştur. Ayrıca yüksek kalitede baskı plakası üretimi yapan, sektörünün öncüsü Bridgenorth firmasının ürünlerini de Base Metal ayrıcalığı ile Türkiye pazarına sunmaktadır. 
Yunanistan ve Bulgaristan’daki üretim merkezlerinden sadece 1-2 günlük tedarik süresiyle OEM müşterilerine lokal bir tedarikçi hızında ve güvencesinde ulaşılmaktadır. Orta vadede, talep gören standart ürün çeşitlerinde, OEM ve distribütör müşterilerimizin ihtiyacını stoktan malzeme tedariği ile karşılamayı planlamaktadır. 
Basemetal, alüminyum pazarında; sıcak haddeye dayalı çıplak levha ve folyo, cladded ve brazed levha ve folyo, extrüzyon sistemleri, kompozit panel, yüksek mukavemetli boyalı cephe kaplama ve her türlü boyalı alüminyum rulo ve levha ürünlerinin yanısıra bakır ve pirinç pazarında; boru, ekstrude ve yassı ürünleri; çelik pazarında ise inşaat ve gemi sektörüne hitap eden ürünleri Türkiye pazarına tek bir şemsiye altında sunabilen tek firmadır. 

Manage Cookie Preferences