VIOHALCO

VIOHALCO

Viohalco S.A. (VIO) Belçika merkezli Avrupa'nın önde gelen metal işleme şirketlerinden oluşan bir holding şirketidir. Viohalco iştirakleri ve ortakları; Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Rusya, Kuzey Makedonya, Türkiye, Hollanda ve Birleşik Krallık'taki üretim tesisleri ile birlikte, alüminyum, bakır, kablo, çelik ve çelik boru ürünleri üretiminine ve teknolojik gelişimine odaklanmakladır ve yaklaşık yıllık 4,2 milyar EURO cirosu vardır. Viohalco şirketleri, yapı ve inşaat, enerji ve telekomünikasyon ağları, petrol ve gaz, ulaşım, denizcilik, otomotiv, gıda ve ilaç ambalajları, ısıtma ve iklimlendirme, litografi ve diğer birçok endüstriyel uygulama.gibi dinamik ve gelecek vaat eden pazarlar için kaliteli, yenilikçi ve katma değerli ürünlerin ve çözümlerin sürdürülebilir üretimine kendini adamıştır.
Viohalco portföyü ayrıca, endüstriyel araştırma ve teknolojik geliştirme, mühendislik uygulamaları, ERP uygulama hizmetleri ve ayrıca kaynak geri kazanım ve atık yönetimi hizmetlerine ayrılmış bir bölümden oluşan, teknoloji, yenilik ve Ar-Ge'ye ağırlık vermiş bir segment içerir.
Viohalco ve şirketleri ayrıca, başta Yunanistan'da olmak üzere önemli gayrimenkullere sahiptir ve bir dizi mülk üzerinde yeniden geliştirme projeleri gerçekleştirmiştir.

Manage Cookie Preferences